تبلیغات
jamshid hashempour - قبول كنید سال بدی شروع شده امسال سال مرگ باید نامیده بشه
پسر تو اصلا معرفت و بو نكردی تو نمیدونی چند تا نقطه داره

قبول كنید سال بدی شروع شده امسال سال مرگ باید نامیده بشه

چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389 10:47 ق.ظ

نویسنده : navid dacascos
امروز خبری رسید به من و تلویزین اعلام كرد كه حمیده خیر آبادی عزیز هم به جمع فانی های باقی پیوست روحش شاد به خانم ثریا قاسمی عزیز كه دختر ایشون هستن و خانواده ایشون تسلیت عرض میكنم
برای آخرین مصاحبه این مرحوم به ادامه مطلب مراجعه كنی


نادره هنرپیشه قدیمی سینمای ایران تابه حال در بیش از 150 فیلم فارسی بازی کرده است .

 

*چند سال داری ؟

 -من در مورد سن و سالم با هرکسی حرف می زنم آنچه را که میگویم باور نمیکند ،خیلی ها فکر می کنند حداکثر سنی که داشته باشم 35 تا40 سال باشد .درصورتیکه من 50 سال دارم .

*پس بی چهت نیست که در گروه فیلمبرداری آنطور که من شاهد بودم همه با دیدن شما سعی دارند آنها اول سلام کنند .بهرحال از وضع خانوادگی تان بگویید ؟

 -من در 13 سالگی ازدواج کردم و 20 سال پیش در حالیکه یک دختر داشتم با همسرم متارکه کردم .

 *چطورشد به کار سینما و اصولا هنرپیشگی علاقمند شدید؟

 -دقیقا خاطرم نیست چه موقع ،ولی سالها پیش یک کارگردان که از اقوام من بود ازمن خواهش کرد در فیلمش نقش یک مادر را بازی کنم و منهم قبول کردم واز آن پس اینکارشد حرفه من و جالب اینکه از سالها پیش که خیلی جوان بودم تا حالا من در اکثر فیلمهایم نقش مادر را بازی می کردم و هنوز هم این وضع ادامه دارد من بدون استثنا در فیلمهای مختلف مادر همه هنرپیشه های معروف و مشهوری که مردم می شناسند ،بوده ام .

*وزن تان چقدر است ؟

-96 کیلو  

*هیچ وقت رژیم گرفته اید ؟

- نه ،هیچ وقت اینکار را نکرده ام ،چون معتقدم آدم همیشه باید خودش باشد و سعی در عوض کردن اندام خودش آنهم به اجبار نداشته باشد و از طرفی اندام و هیکل من همیشه به نقش هایی که داشته ام میخورده است .

 * حتما خبر دارید که این روزها کارشما در این برنامه جدید گل کرده است .عکس العمل مردم با دیدن شما چیست ،بخصوص دو سه هفته قبل که شما در یک قسمت از برنامه رژیم لاغری گرفته بودید ؟

 -راستش طرفداران من بیشتر خانمها بوده اند .درکوچه و خیابان بیشتر خانمها با دیدن من بطرفم میایند و مرا می بوسند و وقتی برنامه ای را که شما میگویید ،پخش شد ،از فردای آن روز هرزنی به من میرسید میگفت از رژیمی که گرفته اید نتیجه گرفتید یا نه !

* نظر دخترتان ،ثریاقاسمی در مورد شما و کارتان چیست ؟

- خیلی خوب .من و دخترم بیشتر از هرکس همدیگر را دوست داریم .

*نوه هم دارید؟

-بله .دونوه دارم که یکی دختر است و دیگری پسر و به ترتیب 4سال و 7سال دارند .

  پایانروحش شاددیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -